gimnazija

predšolska vzgoja

umetniška gimnazija - likovna smer

Info sestanki za krožke, projekte v šolskem letu 2017/2018

Spoštovane dijakinje in dijaki!
Vabljeni, da tudi letošnje šolsko leto razvijate svoja močna področja in talente oziroma uresničujete ideje v okviru ene ali večih obšolskih dejavnosti in projektov na GCC.
 
Razpored uvodnih sestankov in predstavitev 
 
 
GCC START UP – PODJETNIŠKI KROŽEK (mentor: Matic Pilko, Ustvarjalnik)
13. 10. (petek), 11.35, šolska knjižnica
 
ŽE IZVEDENI SESTANKI (če se želite dejavnosti priključiti naknadno, stopite v stik z mentorji) 
NONET GCC (mentorica: Barbara Arlič Kerstein) – vokalna zasedba
7. 9. (četrtek), med glavnimi odmori, glasbeni kabinet v 1. nadstropju
 
IMPRO LIGA (mentorici: Jasmina Čuješ, Ana Pečnik) – improvizacijsko gledališče
11. 9. (ponedeljek), 10.25, šolska knjižnica
 
SLjEMERČINE IN PODSTREŠJE (mentor: Kristian Koželj) – pesniki, pisatelji, recitatorji, ustvarjalci literarne revije Podstrešje, GCC slam ekipa
11. 9. (ponedeljek), 13.15, šolska knjižnica
 
DEKLIŠKI PEVSKI ZBOR GCC (mentor: David Preložnik) – avdicije za nove pevke
11. 9. (ponedeljek), 12.25, glasbeni kabinet v 1. nadstropju
12. 9. (torek), 12.25, glasbeni kabinet v 1. nadstropju
 
FAVOZA – fantovska vokalna zasedba GCC (mentor: Gregor Deleja) – avdicije za nove pevce
11. 9. (ponedeljek), 13.15, glasbeni kabinet v 1. nadstropju
12. 9. (torek), 13.15, glasbeni kabinet v 1. nadstropju
 
FIZIKA, ASTRONOMIJA, FIZIKALNI SEFI (mentorja: Borut Namestnik in Otmar Uranjek)
12. 9. (torek), 12.25, FI1 v pritličju
 
DEBATNI KLUB (mentorica: Valerija Zorko)
13. 9. (sreda), 08,50, šolska knjižnica
 
FOTOKLUB IN SNEMALCI (mentor: Nik Skerbiš)
13. 9. (sred), 12.25, kabinet za fiziko v pritličju
 
NONET GCC (mentorica: Barbara Arlič Kerstein) – avdicije za nove pevke
14. 9. (čet), med glavnimi odmori, glasbeni kabinet v 1. nadstropju
 
PROSTOVOLJCI IN PROSTOVOLJNO DELO (mentorici: Helena Maher Resinovič in Nives Laul)
15. 9. (pet), 12.25, učilnica tuji jezik 5 v 3. nadstropju
 
SUPERVIZORJI (mentorici: Helena Maher Resinovič in Nives Laul)
15. 9. (pet), 13.15,  učilnica tuji jezik 5 v 3. nadstropju
 
THE ŠLAGERS (mentor: Sašo Šonc) – inštrumentalna zasedba 
Vsi zainteresirani se čim prej oglasite do prof. Šonca (glasbeni kabinet v pritličju!)
 
MLADI IN DENAR (mentorica: Sonja Denša) – o financah in finančništvu na zabaven in drugačen način

14. 9. (četrtek), 14.05, MA3 v 2. nadstropju

 

PLESNA SKUPINA (mentorica: Sandra Jazbec) – sodobni ples, sodobni balet, plesni projekti in tekmovanja
15. 9. (petek), 13.15, plesna dvorana v kleti
 
SOCIAL IMPACT AWARD (v sodelovanju z Inkubatorjem savinjske regije) in PODJETNIŠTVO
18. 9. (ponedeljek), 9.35, šolska knjižnica
 
KOREJŠČINA (mentorica: Hana Škrijelj)
18. 9. (ponedeljek), 10.30, pred tajništvom v 1. nadstropju
 
MEPI – Mednarodno priznanje za mlade (koordinatorica: Marjeta Brežnik)
20. 9. (sreda), 13.15, športna dvorana
 
SLEDKO (dijaška urednica: Nika Pinter, 3. c) – spletni časopis dijakov GCC
21. 9. (četrtek), 08.45, kabinet dijaške skupnosti v pritličju
 
PLESNA SKUPINA (mentorica: Špela Lužar) – moderni in standarndi plesi (hip-hop, latino …)
29. 9. (petek), 11.35, plesna dvorana v kleti šole 
 
@GCC INFO – računalništvo in programiranje (mentor: Uroš Hercog)
2. 10. (ponedeljek), 07.55, kabinet za naravoslovje v pritličju 
 
JAPONŠČINA (mentor: Denis Orel Šanko)
3. 10. (torek), 13.15, pred zbornico
 
KEMIJSKI KROŽEK (mentorica: Jožica Kovač)
4. 10. (sreda), 10.50, kemijski laboratorij
 
FILMSKI KROŽEK (mentor: Žan Žvižej)
6. 10. (petek), 12.25, šolska knjižnica
 
Seznam bomo dopolnjevali sproti.
Če dejavnosti, ki bi si jo želeli ni na seznamu, se čim prej oglasite do g. ravnatelja.
 
Uprava šole

Objavi komentar

Tvoj elektronski naslov ne bo objavljen. Zahtevana polja so označena z *