umetniška gimnazija - likovna smer

Šport

Atletika, košarka, odbojka, nogomet, badminton, kolesarjenje, hokej, …

2. b zmagal v mnogoboju

Čestitke 2. b za EKIPNO ZMAGO v mnogoboju, ki smo ga izvedli v okviru atletskega športnega dne 11. 6. na Kladivar Celje. Na 2. mesto so...   preberi več

Čestitke Anji Oplotnik

Čestitamo Anji Oplotnik, 1. a, za 5. mesto na  43. pokalu Loka, ki sodi med eno največjih mednarodnih otroških smučarskih tekmovanj. Anja je med vsemi...   preberi več

Odbojka – dijaki

V torek, 7. novembra, je v telovadnici Gimnazije Lava potekalo področno prvenstvo v odbojki za dijake. Prvo tekmo proti ŠCC GL smo izgubili, drugo...   preberi več

Nika odlična v karateju

INTERNATIONAL KOFUKAN CUP, PARIZ 2017 V času med 8. in 9. aprilom, se je v Parizu odvijal International Kofukan pokal. Udeležila se ga je...   preberi več

Četrtfinale v ženski odbojki

Četrtfinale državnega prvenstva v ženski odbojki V torek, 20. 12. se je na naši šoli odvijalo ¼ finale državnega prvenstva v ženski odbojki. Dijakinje...   preberi več

Tim Dvorjak državni prvak v karateju

Tim Dvorjak, 2. č, je na sobotnem državnem prvenstvu iz karateja, ki je bilo v Podčetrtku, osvojil naslov državnega prvaka v kategoriji -68 kg...   preberi več

Ana na stopničkah v taekwondoju

V soboto, 12. 11., je Ana Vornšek (1. d) na državnem prvenstvu iz taekwondoja dosegla dosegla 2. mesto v borbah mladinke (55 kg) ter...   preberi več

Ekipno 3. v atletiki

V sredo, 21. 9. 2016, je bilo v Celju ekipno področno prvenstvo srednjih šol v atletiki.  Dijakinje so se pomerile z vrstnicami 7 srednjih...   preberi več

Športni dan, 8. 6.

V sredo, 8. 6. 2016, bomo izvedli atletski športni dan. Dobimo se ob 7.45 (glej urnik: PV, GIM – 4.OŠ Celje, GIM – OŠ...   preberi več

Odlične atletinje

Včeraj so na področnem prvenstvu v atletiki naša dekleta dosegla odlične rezultate. Maruša Kujan je osvojila prvo mesto v skoku v višino, Adrijana Kampuš...   preberi več