umetniška gimnazija - likovna smer

Šport

Atletika, košarka, odbojka, nogomet, badminton, kolesarjenje, hokej, …

Odličen Taekwondo dosežek

Iskrene čestitke Petri Gobec, 4. d, ki je na državnem prvenstvu v Taekwondoju 1. 12. 2018 osvojila naslov državne prvakinje v formah pri črnih...   preberi več

Nia osvojila državno in balkansko prvenstvo v karateju

Nia Ganzitti, 1. b, je že petič zapored osvojila naziv kadetske državne prvakinje v katah na prvenstvu, ki je 24. 11. potekalo v Hočah....   preberi več

Finale področnega prvenstva v ženski odbojki

V torek, 13. 11. je bilo na Srednji zdravstveni šoli finale področnega prvenstva v ženski odbojki. Dijakinje naše šole so pokazale borbeno in napeto...   preberi več

Dosežka na Ljubljanskem maratonu

V nedeljo, 28. oktobra sta se Neža Artnak in Ana Majcen udeležili Ljubljanskega maratona. V kategoriji 1. in 2. letnik dijakinje je na razdalji...   preberi več

Področno prvenstvo v nogometu

V petek, 26. 10. 2018, je na naši šoli potekalo področno prvenstvo v nogometu za dijakinje. V prvi tekmi proti ŠC Slovenske Konjice so...   preberi več

Odlični rezultati naših boksarjev

Matvej in Prokhor Ryazanov, 2. b, sta se v mesecu oktobru udeležila bolgarskega državnega prvenstva v boksu. Tekmovanje je potekalo v mestu Dobrič v...   preberi več

Nia pokalna prvakinja v karateju

Iskrene čestitke Nii Ganzitti, 1. b, ki je v soboto v Novi Gorici postala pokalna zmagovalka v karateju in osvojila pokal Slovenije za leto...   preberi več

Rokomet – fantje

V sredo, 3. 10. je na Šolskem centru Celje potekalo predtekmovanje področnega prvenstva v rokometu za dijake. Naši dijaki so prikazali dobro igro in...   preberi več

Področno prvenstvo v rokometu

2. 10. 2018 je na Gimnaziji Celje – Center potekalo finale področnega prvenstva v rokometu za dijakinje. V športni dvorani smo gostili rokometne ekipe...   preberi več

Rekord na 300 m in priznanje za Naj športno šolo

Iskrene čestitke Maticu Ianu Gučku, 1. b, članu AD Kladivar Celje, ki je na sobotnem državnem prvenstvu v atletiki za pionirje in pionirke U16...   preberi več