Uspešni v atletiki

MAJSKA ŠPORTNA ENERGIJA NA PODROČNEM PRVENSTVU V ATLETIKI

V četrtek, 15. 5. 2014, je bilo v Celju področno prvenstvo v atletiki. Kljub slabim vremenskim pogojem so dijaki naše šole dosegli kar nekaj vidnih uvrstitev.

Vid Železnik je v skoku v daljino z rezultatom 682 cm krepko preskočil vso konkurenco in dosegel odlično prvo mesto. S pravim pristopom  lahko na prihajajočem državnem prvenstvu pričakuje tudi naslov državnega prvaka. V suvanju krogle je Davor Gorišek z rezultatom 13 m dosegel drugo mesto, Gregor Podpečan pa je preskočil letvico na višini 165 cm in osvojil tretje mesto.

Pri dekletih sta srebrni medalji osvojili Maruša Kujan v skoku v višino in Adriana Kampuš v skoku v daljino. Maruša je preskočila 145 cm, Adrijana pa je skočila 488 cm. Tretje mesto sta dosegli Barbara Lipnik v skoku v daljino z rezultatom 464 cm in Anja Šimunović, ki je sunila kroglo 10.47 m.
Za odlične uvrstitve in dosežene rezultate jim iskreno čestitamo!