DOSTOPNOST
Gimnazija Celje - Center
|
Razširi vse | Skrči vse | Natisni |
OPOMBE: | 18. 3., E+ srečanje partnerjev projekta TOTEMS na GCC, obisk islandskega strokovnjaka (delavnice islandščine za dijake), do 22. 3. 18. 3., E+ akreditacija SCH, Ula Beltram iz 2. b gosti dijaka iz Italije na individualni izmenjavi 18. 3., teden vode 18. 3., uradni rezultati regijskega tekmovanje Slovenščina ima dolg jezik 19. 3., 19.00, koncert DPZ GCC z dekliškim zborom iz Hamburga, Narodni dom 20. 3., Evrošola v Strasbourgu, do 22. 3. 21. 3., 9.35, hospitacija v vrtcu Zarja za dijake modula ŠOT, do 11.35 21. 3., 13.15, šolsko tekmovanje iz matematike 21. 3., 18.00, Pozdrav pomladi v Narodnem domu 22. 3., 13.00, krajša intenzivna pevska vaja DPZ GCC, do 17.00 22. 3., državno tekmovanje iz psihologije 22. 3., intenzivne pevske vaje Nonet GCC v Veržeju, do 23. 3. 23. 3., 9.00, krajša intenzivna vaja DPZ GCC do 13.00 24. 3., E+ akreditacija SCH, obisk dijakov in profesorjev iz Francije (Longwy), do 31. 3. |
Ura
|
Ponedeljek
18. 3.
|
Torek
19. 3.
|
Sreda
20. 3.
|
Četrtek
21. 3.
|
Petek
22. 3.
|
||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0. ura
7:05 - 7:50
|
L. Kerin Jevtič, MA3
|
M. Skalicky, MA3
|
S. Adamič, FI2
|
||||||||||||||||
1. ura
7:55 - 8:40
|
D. Ambrož, ŠD-3
Dekleta - Ambrož D.
|
L. Turnšek, SL5
|
D. Ambrož, ŠD-3
Dekleta - Ambrož D.
|
I. Stariha, FIL
|
S. Marguč, SL4
|
||||||||||||||
2. ura
8:45 - 9:30
|
L. Turnšek, MA4
|
B. Hernavs, KL3
S. Šonc, KAB_ŠONC
ŠONC TOREK 2. URA
|
S. Šonc, KAB_ŠONC
ŠONC SREDA 2. URA
|
S. Marguč, SL4
|
U. Petrič Les, RIS
|
||||||||||||||
3.a ura
9:35 - 10:20
|
O. Uranjek, FI2
Skupina 2 Skupina 1
|
U. Petrič Les, TJ6
|
S. Marguč, SL4
|
B. Špegel Berdič, FI1
Skupina 1 Skupina 2
|
M. Zevnik, PSI
S. Šonc, KAB_ŠONC
ŠONC PETEK 3.URA
E. Mutec, MUSIC_RM
EM PET 3. URA
|
||||||||||||||
4.a ura
10:25 - 11:10
|
I. Stariha, BIO
E. Mutec, MUSIC_RM
EM PON 4. URA
|
S. Marguč, ZGO
|
T. Bračun, FIL
|
E. Mutec, MUSIC_RM
EM ČET 4. URA
|
O. Uranjek, FI2
|
||||||||||||||
5. ura
11:35 - 12:20
|
T. Bračun, RIS
|
I. Stariha, KL1
|
U. Petrič Les, TJ5
|
S. Šonc, SL4
|
Š. Sešlar, KL1
E. Mutec, MUSIC_RM
EM PET 5. URA
|
||||||||||||||
6. ura
12:25 - 13:10
|
S. Šonc, KAB_ŠONC
ŠONC PON 6.URA
|
T. Bračun, TJ3
|
M. Krajnc Sevšek, KL1
S. Šonc, KAB_ŠONC
ŠONC SREDA 6. URA
|
L. Turnšek, MA2
|
S. Šonc, TJ5
E. Mutec, MUSIC_RM
EM PET 6. URA
|
||||||||||||||
7. ura
13:15 - 14:00
|
M. Knez Šket, RAČ
Skupina 1
|
M. Brežnik, ŠD-1
Fantje - Brežnik M.
|
M. Zevnik, GEO
|
M. Krajnc Sevšek, FIL
|
Š. Lužar, RIT
|
||||||||||||||
8. ura
14:05 - 14:50
|
M. Knez Šket, RAČ
Skupina 1
|
M. Brežnik, ŠD-1
Fantje - Brežnik M.
|
Š. Lužar, RIT
|
||||||||||||||||
9. ura
14:55 - 15:40
|
|||||||||||||||||||
10. ura
15:45 - 16:30
|
Legenda: | Nadomeščanje | Zaposlitev | Odpadla ura | Neopravljena ura | Več skupin | Dogodek | Govorilne ure | Polovična ura | Interesna dejavnost | Videokonferenca | Izpiti |