Odlični na področnem prvenstvu v atletiki

V torek, 10. 5. 2022, smo se udeležili področnega posamičnega prvenstva v atletiki za srednje šole. V sončnem in vročem dopoldnevu so naši dijaki in dijakinje dosegli odlične rezultate. V skoku v višino so naše dijakinje zasedle prva štiri mesta. Velepec Ela 2. c je zmagala, Ranzinger Sara 2. b je bila druga, Šoštarič Nina 1. a tretja in Manca Gračner četrta. V suvanju krogle je Skornšek Lara 3. a zasedla 3. mesto, Zupančič Nika 3. j pa 6. mesto. V teku na 400 metrov je bila Suhovršnik Karin 2. č šesta, v teku na 1000 metrov je Jost Hana 3. i za las zgrešila stopničke in se uvrstila na 4. mesto. V štafetnem teku 4 x 100 metrov so Velepec Ela 2. c, Jost Hana 3. i, Suhovršnik Hana 2. č in Klaužer Nika 3. c dosegle 4. mesto.

Med dijaki je Filip Cmok 1. č v teku na 2000 m dosegel tretje mesto, Svit Zagoričnik 1. c pa je bil v teku na 400 m šesti. Žiga Matjaž 3. d  je v suvanju krogle zmagal. V skoku v višino je Maks Čebokelj 2. b dosegel tretje mesto, Timotej Kristijan Kovač 2.b pa je bil četrti.