gimnazija

predšolska vzgoja

umetniška gimnazija - likovna smer

Rezultati šolskega tekmovanja v znanju matematike

Objavljamo rezultate šolskega tekmovanja v znanju matematike, ki je potekalo v četrtek, 21. 3. 2013.

Vsem dobitnikom priznanj čestitamo za dosežen uspeh, udeležencem regijskega tekmovanja pa želimo čim več uspeha.

Aktiv profesorjev matematike

#

Ime in priimek

Letnik

Bronasto

priznanje

Izbran

za RT

1.

Aljaž Nunčič

1

2.

Nejka Pažon

1

3.

Nik Škorja

1

4.

Jerneja Švent

1

5.

Rok Gorenšek

1

6.

Jan Franc Podbrežnik

1

7.

Jasna Drame

1

8.

Žan Arnšek

1

9.

Klavdija Bastl

1

9.

Tanja Knez

1

11.

Tadej Žurič

1

12.

Žan Koštomaj

1

13.

Sara Žaberl Majcenovič

1

14.

Barbara Lapornik

1

15.

Katja Mirt

1

16.

Suzana Krhlanko

1

17.

Matej Verbuč

1

18.

Patricija Potisk

1

18.

Nina Šalomon

1

20.

Matic Dokler

1

21.

Neža Ravnikar

1

22.

Ana Strašek

1

23.

Zala Podkrižnik

1

24.

Eva Čeperlin

1

25.

Yannick Kuhar

1

26.

Ada Tekavc

1

 

#

Ime in priimek

Letnik

Bronasto

priznanje

Izbran

za RT

1.

Nejc Maček

2

2.

Adna Huseinbegović

2

3.

Špela Kukec

2

4.

Brina Fir

2

5.

Špela Ciglar Omerzu

2

6.

Lucija Božnik

2

7.

Maja Vodušek

2

8.

Brina Posinek

2

9.

Benjamin Kotnik

2

10.

Ana Čuješ

2

11.

Sara Štorgel

2

12.

Aljaž Žibret

2

13.

Matic Kostanjšek

2

14.

Zala Jurak

2

15.

Anja Terglav

2

16.

Aljaž Urankar

2

17.

Katarina Tadina

2

18.

Tjaša Žerjav

2

19.

Marina Tomić

2

20.

Sara Požin

2

21.

Anja Emeršič

2

21.

Adrian Motoh Halitaj

2

23.

Tamara Hribernik

2

24.

Gašper Gajšek

2

25.

Milan Carević

2

26.

Klementina Knez

2

27.

Metka Lavbič

2

28.

Sanja Blazinšek

2

29.

Laura Krajnc

2

30.

Špela Čakš

2

31.

Lučka Savinek

2

 

#

Ime in priimek

Letnik

Bronasto

priznanje

Izbran

za RT

1.

Maruša Turnšek

3

2.

Žiga Jurij Urlep

3

3.

Iva Vita Hostnik

3

4.

Lenart Štaut

3

5.

Matej Strašek

3

6.

Kaja Rabuza

3

7.

Špela Uplaznik

3

8.

Jan Štrukelj

3

9.

Nataša Žager

3

10.

Sebastjan Tuhtar

3

11.

Davor Jure Požlep

3

12.

Saša Ham

3

13.

Marko Stojimirović

3

14.

Anja Hajnšek

3

15.

Katarina Jazbinšek

3

16.

Nina Moličnik

3

17.

Jaka Burnik

3

18.

Tanja Kopinšek

3

19.

Domen Gobec

3

20.

Matic Orel

3

21.

Gea Gračner

3

 

#

Ime in priimek

Letnik

Bronasto

priznanje

Izbran

za RT

1.

Mojca Hunski

4

2.

Žan Šporn Krajnc

4

3.

Jernej Jeseničnik

4

3.

Žan Žurič

4

5.

Matic Broz

4

6.

Lucija Bizjak

4

7.

Borut Kopinšek

4

7.

Anja Poljanšek

4

9.

Andrej Oprčkal

4

10.

Blaž Škrablin

4

11.

Eva Kozman

4

12.

Sašo Vozlič

4

13.

Rok Koštomaj

4

14.

Martina Rezar

4

15.

Jasna Cehner

4

16.

Nika Šaloven

4

17.

Monika Rožej

4

18.

Urška Koštomaj

4

19.

Samanta Pahole

4

20.

Miša Lešek

4

21.

Mitja Savinek

4

22.

Alja Polšak

4

23.

Urša Podgrajšek

4

24.

Nina Pušnik

4

25.

Tina Mastnak

4

26.

Veronika Mraz

4

27.

Ema Moličnik

4

28.

Maja Krajnc

4

 

#

Ime in priimek

Letnik

Bronasto

priznanje

Izbran

za RT

1.

Anamarija Jagodič

1

2.

Sabina Boršič

1

2.

Martina Marovšek

1

4.

Katja Voga

1

5.

Tina Levičar

1

6.

Kim Špiler

1

7.

Martina Metelko

1

8.

Janja Kidrič

1

9.

Neža Štefanec

1

9.

Monika Tovornik

1

11.

Anja Motoh

1

12.

Tjaša Jakob

1

 

#

Ime in priimek

Letnik

Bronasto

priznanje

Izbran

za RT

1.

Monika Janežič

2

2.

Sergeja Cilenšek

2

3.

Anja Paher

2

4.

Barbara Žurej

2

5.

Katarina Teršek

2

6.

Tina Krivec

2

7.

Nejc Tevž

2

8.

Maja Halužan

2

9.

Žiga Verk

2

10.

Sara Ferleš

2

11.

Tjaša Tadina

2

12.

Kaja Vidovič

2

 

#

Ime in priimek

Letnik

Bronasto

priznanje

Izbran

za RT

1.

Katja Grenko

3

2.

Patricija Drozg

3

3.

Nika Drev

3

3.

Nina Turnšek

3

5.

Lea Dovečar

3

6.

Katja Brezovšek

3

7.

Anja Menih

3

8.

Katja Rojnik

3

9.

Janja Hrastnik

3

10.

Katja Kunst

3

11.

Žiga Novak

3

12.

Maruša Langus

3

12.

Ines Oprčkal

3

14.

Lucija Sotošek

3

15.

Metka Rezec

3

16.

Tjaša Dobnik

3

17.

Eva Ivanovič

3

18.

Polona Kugonič

3

 

#

Ime in priimek

Letnik

Bronasto

priznanje

Izbran

za RT

1.

Petra Žnidarčič

4

2.

Nika Rajovec

4

3.

Franci Aci Gajšek

4

4.

Žiga Krajnc

4

5.

Anja Zupanc

4

6.

Matej Jerman

4

Objavi komentar

Če želiš objaviti komentar, moraš biti prijavljen.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Skip to content