umetniška gimnazija - likovna smer

Dosežki

Dosežki dijakov Gimnazije Celje — Center

Rezultati državnega tekmovanja mladih zgodovinarjev

Znani so uradni rezultati državnega tekmovanja mladih zgodovinarjev Slovenije, ki je potekalo na Ptuju v soboto, 7. aprila. Tema tekmovanja je bila »Slovenski naselitveni...   preberi več

Ponosni na naše “španke”

V soboto, 14. 4. 2018, so se štiri naše dijakinje udeležile državnega tekmovanja iz španščine, ki je bilo v Novem mestu. Dosegle so odlične...   preberi več

Rezultati tekmovanja Matematika brez meja

Objavljeno uradne rezultate spomladanskega roka.   Naši dijaki so osvojili eno srebrno priznanje – Mitja Suvajac, 3. b in dve bronasti – Mia Zala...   preberi več

Iskrene čestitke Petri Gobe

Iskrene čestitke Petri Gobec, 3. d, za ekipno 1. mesto v kategoriji mladink na evropskem prvenstvu v taekwondoju, ki je prejšnji konec tedna potekalo...   preberi več

Čestitke za srebro iz finančne matematike

Iskrene čestitke Mii Zali Smrečnik, 3. b, za osvojeno srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz finančne matematike! Čestitke tudi mentorici prof. Sonji Denša. Uprava...   preberi več

V krosu ekipno drugi

Ekipno 2. mesto na občinskem prvenstvu v krosu !!!! Čestitke Deja Adamič, 2. c, Špela Konda, 1. d, Ana Guček, 2. i, Iva Planko,...   preberi več

Naja in Ana najboljši v hip hopu

GCC ima državno prvakinjo Ano Majcen, 1. b, in podprvakinjo Najo Podbrežnik, 1. d, na Šolskem plesnem festivalu 2018! Naja in Ana sta strogo komisijo...   preberi več

Odlični na likovnem natečaju

Iskrene čestitke Maji Frece, 1. i, Matevžu Bervarju in Špeli Polak (oba 1. d) za osvojena odličja na likovnem natečaju Črtice Cankarjeve knjižnice Vrhnika ob 100-letnici...   preberi več

Čestitke Manji Jelčič

Čestitke Manji Jelčič, 1. a, za 3. nagrado na  9. mednarodnem tekmovanju Antonio Salieri, ki je minuli konec tedna potekalo v Legnagu (Verona). Manja, ki...   preberi več

Čestitka Lani Šantelj

Iskrene čestitke Lani Šantelj, 2. a, članici kadetinj ŽKK Cinkarna Celje, ki so na včerajšnji tekmi v dvorani Tabor v Mariboru osvojile naslov državnih...   preberi več