Spoštovane dijakinje in dijaki!
Vabljeni, da tudi letošnje šolsko leto razvijate svoja močna področja in talente oziroma uresničujete ideje v okviru ene ali večih obšolskih dejavnosti in projektov na GCC.
Razpored uvodnih sestankov in predstavitev
GCC START UP – PODJETNIŠKI KROŽEK (mentor: Matic Pilko, Ustvarjalnik)
13. 10. (petek), 11.35, šolska knjižnica
ŽE IZVEDENI SESTANKI (če se želite dejavnosti priključiti naknadno, stopite v stik z mentorji)
NONET GCC (mentorica: Barbara Arlič Kerstein) – vokalna zasedba
7. 9. (četrtek), med glavnimi odmori, glasbeni kabinet v 1. nadstropju
IMPRO LIGA (mentorici: Jasmina Čuješ, Ana Pečnik) – improvizacijsko gledališče
11. 9. (ponedeljek), 10.25, šolska knjižnica
SLjEMERČINE IN PODSTREŠJE (mentor: Kristian Koželj) – pesniki, pisatelji, recitatorji, ustvarjalci literarne revije Podstrešje, GCC slam ekipa
11. 9. (ponedeljek), 13.15, šolska knjižnica
DEKLIŠKI PEVSKI ZBOR GCC (mentor: David Preložnik) – avdicije za nove pevke
11. 9. (ponedeljek), 12.25, glasbeni kabinet v 1. nadstropju
12. 9. (torek), 12.25, glasbeni kabinet v 1. nadstropju
FAVOZA – fantovska vokalna zasedba GCC (mentor: Gregor Deleja) – avdicije za nove pevce
11. 9. (ponedeljek), 13.15, glasbeni kabinet v 1. nadstropju
12. 9. (torek), 13.15, glasbeni kabinet v 1. nadstropju
FIZIKA, ASTRONOMIJA, FIZIKALNI SEFI (mentorja: Borut Namestnik in Otmar Uranjek)
12. 9. (torek), 12.25, FI1 v pritličju
DEBATNI KLUB (mentorica: Valerija Zorko)
13. 9. (sreda), 08,50, šolska knjižnica
FOTOKLUB IN SNEMALCI (mentor: Nik Skerbiš)
13. 9. (sred), 12.25, kabinet za fiziko v pritličju
NONET GCC (mentorica: Barbara Arlič Kerstein) – avdicije za nove pevke
14. 9. (čet), med glavnimi odmori, glasbeni kabinet v 1. nadstropju
PROSTOVOLJCI IN PROSTOVOLJNO DELO (mentorici: Helena Maher Resinovič in Nives Laul)
15. 9. (pet), 12.25, učilnica tuji jezik 5 v 3. nadstropju
SUPERVIZORJI (mentorici: Helena Maher Resinovič in Nives Laul)
15. 9. (pet), 13.15, učilnica tuji jezik 5 v 3. nadstropju
THE ŠLAGERS (mentor: Sašo Šonc) – inštrumentalna zasedba
Vsi zainteresirani se čim prej oglasite do prof. Šonca (glasbeni kabinet v pritličju!)
MLADI IN DENAR (mentorica: Sonja Denša) – o financah in finančništvu na zabaven in drugačen način
14. 9. (četrtek), 14.05, MA3 v 2. nadstropju
PLESNA SKUPINA (mentorica: Sandra Jazbec) – sodobni ples, sodobni balet, plesni projekti in tekmovanja
15. 9. (petek), 13.15, plesna dvorana v kleti
SOCIAL IMPACT AWARD (v sodelovanju z Inkubatorjem savinjske regije) in PODJETNIŠTVO
18. 9. (ponedeljek), 9.35, šolska knjižnica
KOREJŠČINA (mentorica: Hana Škrijelj)
18. 9. (ponedeljek), 10.30, pred tajništvom v 1. nadstropju
MEPI – Mednarodno priznanje za mlade (koordinatorica: Marjeta Brežnik)
20. 9. (sreda), 13.15, športna dvorana
SLEDKO (dijaška urednica: Nika Pinter, 3. c) – spletni časopis dijakov GCC
21. 9. (četrtek), 08.45, kabinet dijaške skupnosti v pritličju
PLESNA SKUPINA (mentorica: Špela Lužar) – moderni in standarndi plesi (hip-hop, latino …)
29. 9. (petek), 11.35, plesna dvorana v kleti šole
@GCC INFO – računalništvo in programiranje (mentor: Uroš Hercog)
2. 10. (ponedeljek), 07.55, kabinet za naravoslovje v pritličju
JAPONŠČINA (mentor: Denis Orel Šanko)
3. 10. (torek), 13.15, pred zbornico
KEMIJSKI KROŽEK (mentorica: Jožica Kovač)
4. 10. (sreda), 10.50, kemijski laboratorij
FILMSKI KROŽEK (mentor: Žan Žvižej)
6. 10. (petek), 12.25, šolska knjižnica
Seznam bomo dopolnjevali sproti.
Če dejavnosti, ki bi si jo želeli ni na seznamu, se čim prej oglasite do g. ravnatelja.
Uprava šole